Contact

Hier vindt u een overzicht van contactpersonen, hun telefoonnummers en emailadressen van diverse activiteiten en commissies binnen Stichting Carnaval Mill. Wilt u meer weten over de betreffende activiteiten, neem dan contact op met deze personen.

Secretariaat:
Correspondentieadres: Wanroijseweg 22a, 5451 HA Mill
Francy Coppens
06 – 20 82 88 08
secretaris@germelaand.nl

Penningmeester:
Regie Roefs
06 – 40 19 87 27
penningmeester@germelaand.nl

Foekepot (jeugdcarnaval):
Hans Derks
06 – 12 99 60 65
foekepot@germelaand.nl

Blèrcommissie:
Sjors Dollevoet
06 – 23 21 12 42
bleravond@germelaand.nl

Boerencommissie:
Wendie de Veer
06 – 10 65 58 33
boerencommissie@germelaand.nl

Carnavalsoptocht:
Geert Manders
06 – 19 93 31 49
carnavalsoptocht@germelaand.nl

Dansgarde Foekepot:
Jessica Beerendonk
06 – 27 57 12 70
dansgardefoekepot@germelaand.nl

Foto’s:
Mariëlle Claessens
06 – 82 28 20 48
foto@germelaand.nl

Gèrmekrant (carnavalskrant):
Tonnie Klomp
06 – 13 38 56 64
germekrant@germelaand.nl

Germills:
Mariëlle Claessens
06 – 82 28 20 48
germills@germelaand.nl

Jeugd- en jongerenzitting:
Claudia van Eijbergen
06 – 25 53 54 21
jeugdzitting@germelaand.nl

Jongkercommissie:
Leroy Laclé
06 – 54 39 11 05
jongkercommissie@germelaand.nl

Kinderoptocht:
Jeroen Spronk
06 – 34 29 99 73
kinderoptocht@germelaand.nl

Mèkkeravond:
Pamela Bisschops
06 – 20 09 95 64
mekkerbal@germelaand.nl

PR en voorlichting:
Corné Kremers
06 – 10 83 86 12
media@germelaand.nl

Prinsenbegeleidingscommissie:
Geert Manders
06 – 19 93 31 49
pbc@germelaand.nl

Prinsenreceptiecommissie:
Rudolf Maas
06 – 40 24 52 88
prinsenreceptie@germelaand.nl

Pronkzittingcommissie:
Harriet Nabuurs
06 – 41 31 05 59
pronkzitting@germelaand.nl

Regionale zitting (voor iedereen met een verstandelijke beperking):
Francy Coppens
06 – 20 82 88 08
regiozitting@germelaand.nl

Sluitingscommissie:
Rob Slaats          
06 – 12 91 63 99
sluitingscommissie@germelaand.nl

Technische commissie:
Marco de Klein
06 – 29 06 28 68
technischecommissie@germelaand.nl

Webmaster:
Chris-Jan Beerendonk
06 – 21 51 59 02
webmaster@germelaand.nl

Website en social media:
Mariëlle Claessens
06- 82 28 20 48
info@germelaand.nl